SPORT

Cassano: Interi po më bën përshtypje sepse nuk vuan, nëse fiton me Bologna fiton Scudetto-n

Në “Bobo TV”, Antonio Cassano foli për Interin, pas fitores ndaj Romës të shtunën në San Siro.

“Inter po më bën përshtypje, ata nuk dinë të vuajnë. Inzaghi është trajneri që bëri më të mirën nga të gjithë.

Kundër Romës nuk e futi Bastonin duke zgjedhur Dimarco, i cili bëri një lojë të shkëlqyer. Inzaghi duhet të bënte pa Lukakun, Eriksen dhe Hakimi, duke marrë tre pikëpyetje si Dzeko, Dumfries dhe Calhanoglu.

Baza u ndërtua nnga Conte por ai vuri prekje në estetikë. Nëse interi fiton kundër Bologna të mërkurën, nuk do të kenë probleme me fitimin e Scudettos”, është shprehur ish-sulmuesi i zikaltërve. /Tetovarja.Com

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Back to top button
Close
Close