SPORT

E trishtë/ Bota e futbollit në zi, ndahet nga jeta menaxheri Mino Raiola

Një lajm i rëndë ka goditur sot botën e futbollit. Nga mediat ndërkombëtare raportohet në minutat e fundit se agjenti i yjeve të futbollit, Mino Raiola ka ndërruar jetë Agjenti italian nga raportimet e mediave mësohet të ketë ndërruar jetë për shkak të disa komplikacioneve lidhur me një sëmundje që kishte prej kohësh.

Detajet lidhur me vdekjen e tij priten të bëhen publike në orët në vijim. Kujtojmë që Raiola kishte në pronësi lojtarë të mëdhenj si Ibrahimovic, Pogba, Haland, Baloteli, De Ligt, Verrati dhe shumë të tjerë. /JOQ

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close