SPORT

Foto e bukur e Ronaldos që emocionoi botën e futbollit (FOTO)

Cristiano Ronaldo ka përjetuar një tragjedi të vërtetë familjare pak javë më parë pasi djali i tij i vdiq gjatë lindjes, por me paraqitjet për Manchester United gjatë kësaj periudhe ai tregoi se sa i fortë është mendërisht.

Partnerja e tij e jetës Georgina Rodriguez mbante një çift, por djali vdiq gjatë lindjes dhe vajza mbijetoi.

Futbollisti më i famshëm i ditëve të sotme ka vendosur që sot t’ua shfaqë fansave të bijën, me një foto të bukur që ka emocionuar botën e futbollit.

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close