SHOWBIZ

FOTO / Melinda ti je? Do të befasoheni se sa ka ndrishuar këngëtarja nga kurr është bërë e famshme.

Reperja e njohur nga Mitrovica, Melinda Ademi, për një kohë të shkurtër është kthyer në një nga personazhet më të pëlqyera në estradë.

Ajo është komentuar në masë të madhe për projektet që ka sjell, e po ashtu edhe për postimet provokuese në Instagram.

Kur bëhet fjalë për këto të fundit, 26-vjeçarja duket se ka bërë një transformim të madh.

Bëhet fjalë për një imazh të publikuar në rrjete sociale nga “Vipat e Bllokut” ku krijuesja e hitit “Qa din ti” dukej më ndryshe dhe më e dobët në pamje.

Sidoqoftë, nuk është përfolur ndonjëherë për një ndërhyrje në fytyrë apo trup pavarësisht aludimeve në rrjet.

Ajo vazhdon të jetë shumë e pëlqyer për muzikën që ka bërë deri më tani, hitet që ka sjell.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close