SHOWBIZ

Lëreni Ukrainën, ne kemi një problem tjetër.

Për shembull, tani përveç luftës botërore që mbulojnë çdo ditë me pëlqime dhe komente, shqetësohen edhe për kërthizën e Kim Kardashian.

Kim Kardashian shfaqet rregullisht në sfond për modifikimin e fotove në Instagram me një dozë befasie për një person që u bë i njohur në një mënyrë që e bëri Kim Kardashian të njohur.

Këtë fundjavë, Kim postoi fotografi për të promovuar koleksionin e saj të të brendshmeve Skims, ku vesh pantallona të shkurtra me bel të lartë dhe në foto thjesht – pa kërthizë. Linja mes “a është photoshop” apo “a është e mbuluar me pantallona të shkurtra” është e hollë, por kjo nuk do të thotë se njerëzit nuk do të dridhen.

/Tetovarja.Com

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close