SPORT

Mohimi nga Italia: Raiola nuk ka vdekur, po lufton për jetën!

Bota e futbollit mori sot të tronditur informacionin nga Italia, se superagjenti Mino Raiola ka ndërruar jetë pas një sëmundjeje të gjatë dhe të vështirë.

Tronditja u përkeqësua nga mohimet nga njerëzit e afërt të Raiolës, të cilët pretenduan se gjendja e tij ishte serioze, por agjenti i Ibrahimovic, Pogba dhe shumë superyje të tjerë të futbollit ishin ende gjallë.

I pari që komentoi publikisht për këtë temë është presidenti i Xhenovas, Alberto Zangrilio.

“Mino nuk ka vdekur, ai po lufton… Jam shumë i neveritur me ata që kanë dalë me spekulime se njeriu ka vdekur. “Gjëja më e frikshme është ta shpallësh atë si një njeri të vdekur që po lufton kaq shumë për jetën e tij”, tha Zangriljo.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close