ARGËTIM

Mot me shi e borë, prizrenasi e trasnporton viçin me makinë

Kushtet atmosferike e kanë detyruar një qytetar nga Prizreni që ta bartë viçin e tij me makinë. Televizioni i Prizrenit ka publikuar disa fotografi, ku shihet një makinë teksa lëviz në rrugët e qytetit dhe transportonte një viç.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close