Bota

Një 22-vjeçar i marinës amerikane u vra pasi u punësua për të luftuar për Ukrainën, thonë raportet

Një veteran i marinës amerikane ka vdekur ndërsa luftonte në Ukrainë, tha familja e tij për CNN dhe Fox News.
CNN raportoi se Willy Joseph Cancel, 22 vjeç, u vra të hënën. Ai kishte një grua dhe një djalë të mitur.
Nëna e Cancel tha se ai u regjistrua për të luftuar në Ukrainë në mars dhe ishte paguar gjatë kohës së tij atje. /Tetovarja.Com

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close