SHOWBIZ

Puthja e maskuar e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, plus disa nga momentet më të bukura në çift nga e kaluara e Met Galas

Ka shumë gjëra që na pëlqejnë në Met Gala: moda përrallore, dukja avangarde dhe, natyrisht, PDA e famshme. Në kremtimin e Benefit Gala të Institutit të Kostumeve të Muzeut Metropolitan të Artit 2022, më 2 maj, Wonderwall.com po rishikon disa nga momentet më të lezetshme të çiftit nga e kaluara e Met Galas. Kjo e para përmbledh Met Gala 2021! Pasi shindig i vitit 2020 u anulua për shkak të pandemisë së koronavirusit, festimet e 2021 u zhvilluan në shtator në vend të të hënës së parë të zakonshme të majit, dhe Ben Affleck dhe Jennifer Lopez të sapobashkuar u puthën me maska në ngjarje.

Vazhdoni të lexoni për të parë momente të tjera super të lezetshme PDA nga e kaluara e Met Galas…

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close