SHOWBIZ

U ribashkuan pas dy dekadash, çifti i famshëm në kërkim të shtëpisë ideale, planet për zgjerimin e familjes

Marrëdhënia e Ben Affleck me Jennifer Lopez po ecën shumë mirë. Dyshja e famshme, të cilët u ribashkuan pas afro dy dekadash, janë në kërkim të shtëpisë ideale për të nisur jetën së bashku. Dhe me të drejtë fansat pyesin nëse ata kanë në mendje të kenë fëmijën e tyre.

Një burim pranë dyshes ka folur për Hollywood Life dhe ka deklaruar se ata“Të dy kanë kaluar këtë fazë të jetës së tyre”, tha burimi për median duke theksuar se synimi i tyre për momentin është të lidhen me fëmijët e njëri-tjetrit dhe të zhvillojnë një marrëdhënie të fortë.

Nga ana e saj, Jennifer Lopez ka dy fëmijë nga martesa me Mark Anthony, Emma Maribel dhe Maximilian David.

/Tetovarja.Com

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Back to top button
Close
Close