SHOWBIZ

Bebe Rexhës është 🔥 me bikini në plazh – dhe fansat i bëjnë pyetje.

Bebe Rexha ka marrë flakë në fotot e saj më të fundit në Instagram.

Ajo ka përshëndetur fansat me tre foto të saj në një pushim tropikal dhe po duket më mirë se kurrë!

Trajneri i Bebe inkorporon ushtrime si ngritjet vdekjeprurëse, shtytjet e peshuara të ijeve, lunges dhe kaçurrelat e bicepsit në rutinën e këngëtares.

Telefononi 911, sepse Bebe Rexha është në flakë në setin e saj të fundit të fotove në Instagram.

Bebe ka përshëndetur fansat me tre foto të saj në një pushim tropikal dhe ajo po duket më mirë se kurrë!

Ylli 32-vjeçar i pop-it ka pozuar me bikini ngjyrë kafe, me pantallona të gjalla dhe një bluzë me kapëse të përshtatshme. Ajo i mbajti flokët në një bisht të hijshëm dhe e lidhi look-un me disa rrathë të mëdhenj ari dhe nuanca të mëdha. Absolutisht hyjnore!

Ashtu si vajza zyrtare e lezetshme që është, Bebe la vetëm një 🏝 si mbishkrim, duke i lënë fansat të duan më shumë!

Njerëzit i mbushën komentet e këngëtares “Me Myself & I” me pothuajse çdo kompliment që mund të imagjinohet. “Madhështor!” shkruante artisti Stefan Benz. “Aweeeee bebe je absolutisht e bukur! shumë i lumtur për ty 🤍🤍🤍”, ka shkruar një tjetër fanse.

Ndikuesi Harry Hill shkroi, “REXHARS UNITE.” Për të cilën unë them, po! Ne hipim në agim!

E pamundur të injorohet është figura vrasëse e Bebe-s, veçanërisht barku i saj i skalitur. Ajo punon në palestër me trajneren e saj Jeanette Jenkins. Jeanette përfshin ushtrime si ngritjet vdekjeprurëse, shtytjet e peshuara të ijeve, lunges dhe kaçurrelat e bicepsit në rutinën e Bebe.

Në një intervistë për Health, Bebe tha se asaj dhe Jeanette-s pëlqejnë t’i ndryshojnë gjërat. “Një ditë do të bëjmë joga; një ditë do të bëjmë Pilates”, tha ajo. “Ne mund të vrapojmë një ditë ose të boksojmë, që është e preferuara ime. Kur shkoj në vende të ndryshme, do të përpiqem të vrapoj ose të shkoj në palestër – ose do të marr klasa çiklizmi ose klasa boksi kudo që të jem.” Më pëlqen një mbretëreshë e gjithanshme!

Bebe nuk ka frikë të kuptojë standardet joreale të trupit të industrisë muzikore. Në një intervistë të vitit 2019 me Pop Sugar Bebe u hap për marrëdhënien e saj me trupin e saj.

“Që e vogël kam qenë më e trashë”, tha Bebe. “Kur nënshkrova për herë të parë një nga marrëveshjet e mia, menaxherët e mi thanë: ‘A je gati të futesh në formën e kampingut?’ Unë thashë, ‘Sigurisht! Çfarë do të thotë kjo?’ Ata më thanë të humbisja 20 kilogramë dhe kjo më ngatërroi.”

Bebe tha se ajo, “kaloi një pikë që nuk më pëlqente vërtet, dhe unë kam ende momentet e mia – por sapo fillova të përpiqem të jem e mirë me veten dhe të bëj gjëra çdo ditë”. Dhe kjo është kaq freskuese të dëgjosh.

Edhe me presionin dhe ulje-ngritjet, Bebe nuk e kufizon dietën e saj. Përkundrazi, ajo bën një përpjekje për të ngrënë vakte ushqyese. Dreka e saj e preferuar është një sallatë me pulë dhe patate të skuqura.

Tani kjo është një rutinë e drekës që mund ta lë pas!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close