SHOWBIZ

Çfarë i bëri bashkë? Loredana takohet me Neymar

Reperja Loredana është takuar me futbollistin me famë botërore, Neymar.

Reperja shqiptare ka publikuar një foto në rrjete sociale, ku shihet teksa pozon me futbollistin e njohur.

Ajo nuk ka dhënë detaje të mëtejshme dhe nuk dihet se çfarë i ka bërë bashkë.

Kujtojmë që Loredana është përfolur së fundmi se ka nisur një lidhje me futbollistin Edon Zhegrova.
Shkak për këtë është bërë një fotografi ku shiheshin së bashku.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close