SHOWBIZ

Fero i thotë Unikkatil-it “Me kryq kom met furr”

Vazhdon reagimi shpërthyes dhe tejet i rëndë i artistit Fero ndaj Unikkatil-it, pasi ky i fundit e përmendi në projektin e ri.

Madje ai nuk ka hezituar që t’i drejtohet me shprehjen “Me kryq kom met furr”.

“Po eci”, quhet kënga më e re e UniKKatil që ai e ka lansuar, si një dis për reperin e ri Fero që më parë e kishte quajtur UniKKatilin “pizzaman”.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close