SHOWBIZ

Katy Perry mbërriti në Met Gala me një minifustan suuuper të shkurtër

E mbani mend vitin kur Katy Perry u shfaq në tapetin e kuq të Met Gala e veshur si një cheeseburger gjigant? Apo vitin kur ajo u shfaq duke luajtur bashkë si Lumiere nga Beauty and the Beast? Epo, ka një atmosferë të ndryshme këtë vit, dhe në vend që të mbështetet plotësisht te kostumet, Katy interpretoi temën e Met Gala “Gilded Glamour” me një minifustan bardh e zi që shfaq si atmosferë të pastër ashtu edhe një moment dantelle. (Mbajini duartrokitjet tuaja!) Këtu ajo është në rrugën për në një ngjarje të madhe:

Katy në fakt tashmë i ka paralajmëruar të gjithë se pamja e saj në Met Gala për vitin 2022 do të dilte ndryshe, duke i thënë Page Six: “E dini, do të ishte shumë e qartë për mua të shkoja të luaja në lojën e çuditshme, të çmendur, të egër, të madhe, argëtuese. , kartë shumëngjyrëshe. Këtë herë, unë do të luaj një kartë krejtësisht të ndryshme. Ndoshta do të vij vetëm me një kostum të blinduar ose diçka tjetër. Ndoshta nuk do të shkoj as sepse do t’i dërgoj dikujt armaturën dhe ai thjesht do të pretendojë se jam unë!”

Ajo gjithashtu shtoi, “Unë e di se çfarë duan njerëzit dhe e di nga kam ardhur. Unë gjithmonë dua të bëj një shfaqje të mirë. Unë rrezikoj vazhdimisht në modë, por kurrë nuk jam penduar.”

Misioni u krye, Katy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close