SHOWBIZ

Khloé Kardashian ndan një foto topless në Instagram

Khloé Kardashian po frymëzon të gjitha emoji-t e zjarrit në komentet e saj në Instagram pasi ndau një foto topless në burimin e saj. A jemi vetëm ne, apo ka një trend të shpërndarjes së fotove të zhveshura tani? Fillimisht ishte Heidi Klum, më pas ishte Britney Spears. Dhe tani? Ylli i Kardashians është futur në aksion.

E veshur me një palë xhinse të markës së saj Good American, Khloé është fotografuar nga ana, duke parë kamerën pa bluzë. “NE JEMI xhins. Çdo madhësi, çdo rritje, çdo larje për t’i shërbyer kurbave tuaja @goodamerican”, u shkruan 37-vjeçarja 218 milionë ndjekësve të saj.

Çuditërisht, komentet ishin të mbushura me njerëz që komplimentonin Khloé për foton. BFF-ja e saj Khadija Malik shkroi, “SHËRBIMI 🔥” ndërsa dikush tjetër shtoi: “Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaه që je e bukur!!😍😍”

Një koment i tretë thoshte: “Kjo foto është GJITHÇKA!!!!!

Fotoja topless vjen pasi fansat ishin gjithashtu në të gjithë postimin e fundit të Khloé në Instagram për një arsye krejtësisht të ndryshme kur ylli trajtoi faktin se Tristan Thompson lindi një fëmijë të tretë për herë të parë përmes një mbishkrimi delikate në Instagram.

Disa javë pasi basketbollisti konfirmoi se kishte një djalë me trajneren personale Maralee Nichols, Khloé shkoi në Instagram me një postim rrëfimtar. Së bashku me një seri fotosh e ulur në një makinë, e veshur me një bluzë bluzë Skims dy-pjesëshe me çizme mbi gju, 37-vjeçari thjesht shkroi: “Tradhtia rrallë vjen nga armiqtë e tu”.

Oh. I tregoni se çfarë i mungon, Koko!

 

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close