SHOWBIZ

E dashura e Robertit del pa jelekë në qytet, çmend prishtinasit

Bukuroshja Laurtea Maqedonsi ka joshur ndjekësit e saj me disa fotografi.

Bukuroshja Laurtea Maqedonsi ka joshur ndjekësit e saj me disa fotografi.

E veshur ne mënyre provokuese, Laureta po shijonte kafen në një nga kafiterit e kryeqytetit, shkruan Tetovarja.

Në këtë foto Laureta shihet se nuk kishte veshur të brendshme fare.

Ndryshe, ditë më parë Laureta dhe Roberti konfirmuan lidhjen e tyre.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close