SHOWBIZ

Kim Kardashian dhe Pete Davidson u përputhën plotësisht gjatë një arratisjeje tropikale

Ata thonë se çiftet fillojnë të duken njësoj pas një kohe, dhe kjo ndjenjë po tingëllon e vërtetë për Kim Kardashian dhe Pete Davidson. Së pari, ishin flokët biondë platin që përputheshin, pas paraqitjes famëkeqe të Kim në Met Gala në 2022. Dhe tani, çifti i pamundur është binjakëzimi në plazh.

Të hënën, themeluesja e SKIMS postoi një seri imazhesh nga një arratisje tropikale me të dashurin e saj, në të cilat dyshja kishin veshur rroba banje të njëjta. Nga ana e saj, Kim zgjodhi një bikini me fije në formë trekëndëshi që binte në kontrast me flokët e saj të gjatë të bardhë. I diplomuari i Saturday Night Live e plotësoi të dashurën e tij me një mbathje noti të zbardhur, me thumba dhe të gjata të zeza (ose pantallona të shkurtra basketbolli, është e paqartë.)

Pete u duk se bëri fotografinë e parë në karuselin e cila e kapi Kim duke u shtrirë në një kajak të bardhë, dhe këmbët e humoristit dhe këmbët e rrahura gjithashtu u shfaqën. Fotot e tjera treguan dyshen duke mbajtur rrema në varkën e vogël dhe duke ndarë një lumë në ujin e pastër. Ylli i realitetit ndau gjithashtu disa selfie, natyrisht, dhe shkrepi një foto të profilit të Davidson. Sllajdi i fundit ishte një video e Kim-it duke pozuar me mjeshtëri për kamerën.

“Plazhi për 2”, i ka shkruar Kardashian galerisë.

Në një episod të fundit të The Kardashians, manjatja e veshjeve të formës foli për marrëdhënien e saj të papritur me Davidson, duke e përshkruar jetën e saj në takim si “Lumturi, paqe, Zen, të qeshura”.

“Pete duhet të jetë fjalë për fjalë njeriu më i mirë që kam takuar ndonjëherë,” tha Kim në një rrëfim. “Ashtu si zemra më e mirë. Njerëzit gjithmonë thonë se ai është shumë qesharak, dhe kjo ka të bëjë me atë se sa qesharak është. Kjo është si e katërta në listën time përse më pëlqen. Ai gjithmonë dëshiron më të mirën për njerëzit, mund të përballojë çdo gjë, gjithmonë bën me hir, ai është me të vërtetë, me të vërtetë i zhytur në mendime dhe i përulur, dhe po aq i sinqertë. Unë do të thosha se fjala e përsosur për të përshkruar Pete është e vërtetë.”

 

 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close